need info

Tel.: 790445534

Email.: poczta@trzypiora.pl

Czy medyczne gadżety to odpowiedni prezent dla ratownika?

Pracownicy służb medycznych to osoby, które są w pracy 24 godziny na dobę. Nawet po dyżurze zachowują czujność, by wspierać potrzebujących w każdej sytuacji. Właśnie z tego powodu, że służba to ich życie, różnego typu gadżety medyczne będą dla nich odpowiednim prezentem na każdą okazję. Takie osoby docenią podarowane im latarki, scyzoryki czy kubki z emblematem, czyli przedmioty, które mają praktyczne zastosowanie w codzienności.

Służba to styl życia

Jeśli znasz kogoś, kto jest ratownikiem lub sam należysz do tego grona, z pewnością znany jest Ci obraz osoby zawsze przygotowanej. Kiedy niespodziewanie rozboli Cię głowa lub żołądek, skaleczysz się albo zauważysz, że ktoś na ulicy potrzebuje pomocy, ratownik zawsze wyciągnie pomocną dłoń. To taka grupa ludzi, która ma przy sobie apteczkę, a w samochodzie nawet drugą, bo nigdy nie wiedzą, kiedy i co może się wydarzyć. Właśnie dla takich osób podarunek w postaci medycznych gadżetów jest czymś odpowiednim. Ratownicy ucieszą się choćby z nowej apteczki, scyzoryka wielofunkcyjnego czy kubka z rysunkiem przedstawiającym ich grupę krwi.

Odzież dobra na wszystko

Ratownictwo to zawód, który wykonuje się w każdych warunkach atmosferycznych. Niestraszne deszcze czy śniegi, niskie temperatury czy upały. Jednym z przydatnych i bardzo użytecznych gadżetów medycznych jest bielizna termoaktywna. Nowy komplet z pewnością ucieszy każdego, kto pracuje w górach i zimą ratuje złamane kończyny i obite głowy. Takiej osobie przyda się także nowy termos na gorącą herbatę. Odpowiednia będzie też czapka lub komin, a do kompletu rękawiczki. Wydaje Ci się, że skarpetki są oklepanym pomysłem? Nie w tym przypadku. Ratownik nie wzgardzi nową parą ciepłych skarpet antybakteryjnych.

Więcej światła

Latarka to doskonały prezent dla każdego, kto pracuje w terenie. Kiedy przez kilka miesięcy w roku więcej mamy nocy niż dnia, a dyżury ratowników trwają po 12 lub 24 godziny, z pewnością nie raz przyda się dobrze działające źródło światła. Latarki czołowe to idealne gadżety dla pracowników medycznych, ponieważ pozwalają zachować wolne ręce na inne czynności. Popularne czołówki świecą intensywnym światłem i posiadają dobre baterie, które pozwalają na kilka godzin pracy w terenie. To bezpieczny prezent, który z radością zostanie przyjęty i wielokrotnie użyty.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium