need info

Tel.: 790445534

Email.: poczta@trzypiora.pl

Sprawdź, co kupić na chrzest, by prezent był prawdziwą pamiątką na długie lata!

Chrzest święty jest jedną z tych uroczystości, która na długo zapada w pamięci. Dotyczy to jednak osób dorosłych, a sam główny zainteresowany raczej nie zdaje sobie sprawy z podniosłego charakteru tego dnia. Dlatego wybierając prezent, który po latach będzie przypominał dziecku, co też ważnego się kiedyś działo, warto wybierać przedmioty ponadczasowe, uniwersalne i trwałe. Sprawdź co kupić na chrzest, aby sprawić malcowi przyjemność.

Dobrej jakości zabawki

Gry edukacyjne i zabawki, którymi dziecko bawi się z przyjemnością, to zawsze dobry pomysł na prezent. Dlatego, gdy nie wiesz, co kupić na chrzest, sięgnij po uniwersalne i sprawdzone pomysły. Ważne, aby były one dopasowane do wieku maluszka, a także posiadały stosowne atesty. Jeśli zabawka rozpadnie się podczas pierwszego użycia, to raczej marne szanse, by została z dzieckiem na lata. A przez to nie ma najmniejszych szans, by młodziak kiedykolwiek zapytał, w jakich okolicznościach daną rzecz otrzymał. Gdy maluch osiąga wiek kilku lat, bardzo interesuje się swoimi rzeczami, dociekając kto mu je wszystkie podarował.

Hand made zawsze w cenie

Dobrej jakości produkty to przeważnie takie, które ktoś wykonał własnoręcznie. Jeśli dysponujesz odpowiednimi umiejętnościami i materiałami, wiesz już co kupić dziecku na chrzest. Jeśli jednak wolisz, możesz skorzystać z bogatej oferty produktów, które inni rzemieślnicy pieczołowicie przygotowali w swoich warsztatach. Zabawki wykonane z włóczki lub sznurka, ręcznie plecione kocyki i podusie, to tylko niektóre z propozycji, na jakie trafisz. Wybierając je masz pewność, że sięgasz po przedmioty użyteczne i na tyle trwałe, że przetrwają przy dziecku kilka lat.

Co kupić na chrzest? Przytulankę

Misie pluszowe i inne pluszaki dostępne w sklepach raczej dość szybko się nudzą, dlatego ponownie namawiamy Cię, abyś sięgnąć po produkty wykonane ręcznie. Są one bowiem trwalsze, bezpieczniejsze, a do tego wyjątkowe. Nie ma mowy, by trafiły się dwa identyczne egzemplarze, dlatego wiesz już co kupić na chrzest. Tego rodzaju lalki szmaciane, czy króliczki, np. takie jak te wykonywane przez CRAFTS Home Studio Manufacture, z pewnością nie zostaną wyrzucone ani zapomniane. Pozostaną z dzieckiem przez lata, stanowiąc wspaniałą pamiątkę tego ważnego dnia, jakim jest chrzest.

Pamiątki chrztu świętego

Co kupić na chrzest? Bardzo często wybór pada na biżuterię, medaliki lub delikatne łańcuszki. Aby podarować je w wyjątkowej oprawie, pamiętaj o pudełku, które pozostanie z dzieckiem na dłużej. W tego rodzaju pamiątkach jest miejsce na spersonalizowane życzenia. Dzięki temu takie pudełeczko będzie zawsze wyjątkowe i przydatne.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium